4283PA51H01200
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Φύλλα δεδομένων: 1.4283PA51H01200.pdf2.4283PA51H01200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
220 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4283PA51H01200 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 51885 pcs Φύλλο δεδομένων 1.4283PA51H01200.pdf2.4283PA51H01200.pdf
Πλάτος 0.157" (4.00mm) Τύπος Fabric Over Foam
Μήκος 12.000" (304.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.079" (2.00mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive