4283PA51H00825
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Φύλλα δεδομένων: 1.4283PA51H00825.pdf2.4283PA51H00825.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
69 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4283PA51H00825 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 20644 pcs Φύλλο δεδομένων 1.4283PA51H00825.pdf2.4283PA51H00825.pdf
Πλάτος 0.157" (4.00mm) Τύπος Fabric Over Foam
Μήκος 8.250" (209.55mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.079" (2.00mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive