4224AB51H08325
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU PTAFG PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 1.4224AB51H08325.pdf2.4224AB51H08325.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
9 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4224AB51H08325 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 2295 pcs Φύλλο δεδομένων 1.4224AB51H08325.pdf2.4224AB51H08325.pdf
Πλάτος 1.000" (25.40mm) Τύπος Fabric Over Foam
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 83.250" (211.46cm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.252" (6.40mm) Μέθοδος συνημμένο -
Σχετικά προϊόντα
42247
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: LEATHER BOLT BAG
Σε απόθεμα: 2007 pcs
Κατεβάστε: 42247.pdf
RFQ
4225-0
Κατασκευαστές: Pomona Electronics
Περιγραφή: CLIP MAXIGRABBER D-I-Y 6" BLACK
Σε απόθεμα: 5194 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: CLIP MAXIGRABBER D-I-Y 6" RED
Κατεβάστε:
4224AB50108600
4224AB50108600
Περιγραφή: GK NICU PTAF PU NR REC
Κατεβάστε: 4224AB50108600.pdf
4224EE51H00295
4224EE51H00295
Περιγραφή: IO NICU PTAFG PU V0 REC
Κατεβάστε: 4224EE51H00295.pdf
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: LEFT-HAND NAIL AND TOOL POUCH
Κατεβάστε: 42246.pdf
4224AB51K08400
4224AB51K08400
Περιγραφή: GK,NICU,NRS,PU,V0,REC .250X1.000
4224AB51H04198
4224AB51H04198
Κατεβάστε: 4224AB51H04198.pdf
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: BREADBRD PREPUNCHED INSULAT NPTH
Κατεβάστε: 4224AB51H02230.pdf
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE LINK X 2.5A 8.5"
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών