4224AB51H03810
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU PTAFG PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 1.4224AB51H03810.pdf2.4224AB51H03810.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
18 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4224AB51H03810 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 6077 pcs Φύλλο δεδομένων 1.4224AB51H03810.pdf2.4224AB51H03810.pdf
Πλάτος 1.000" (25.40mm) Τύπος Fabric Over Foam
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 38.100" (967.74mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.252" (6.40mm) Μέθοδος συνημμένο -
Σχετικά προϊόντα
4224EE51H00295
4224EE51H00295
Περιγραφή: IO NICU PTAFG PU V0 REC
Σε απόθεμα: 46762 pcs
Κατεβάστε: 4224EE51H00295.pdf
RFQ
42245
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: RIGHT-HAND NAIL AND TOOL POUCH
Σε απόθεμα: 2365 pcs
Κατεβάστε: 42245.pdf
RFQ
42247
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: LEATHER BOLT BAG
Κατεβάστε: 42247.pdf
4224AB51H08325
4224AB51H08325
Κατεβάστε: 4224AB51H08325.pdf
4224AB50108600
4224AB50108600
Περιγραφή: GK NICU PTAF PU NR REC
Κατεβάστε: 4224AB50108600.pdf
Περιγραφή: LEFT-HAND NAIL AND TOOL POUCH
Περιγραφή: NAIL/SCREW AND TOOL-POUCH COMBIN
Σε απόθεμα: 811 pcs
4224AB51K08400
4224AB51K08400
Περιγραφή: GK,NICU,NRS,PU,V0,REC .250X1.000
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Pomona Electronics
Περιγραφή: CLIP MAXIGRABBER D-I-Y 6" BLACK