4220PA51H01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4220PA51H01800 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος GASKET FAB/FOAM 5.1X457.2MM RECT
Φύλλα δεδομένων: 1.4220PA51H01800.pdf2.4220PA51H01800.pdf3.4220PA51H01800.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4220PA51H01800 Κατασκευαστής Laird Technologies
Πλάτος 0.201" (5.10mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Αλλα ονόματα 4220-PA-51H-01800
Θερμοκρασία λειτουργίας -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 18.000" (457.20mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.039" (1.00mm)
Μέθοδος συνημμένο Adhesive
Σχετικά προϊόντα
42212C
42212C
Κατασκευαστές: Murata Power Solutions
Περιγραφή: FIXED IND 2.1UH 11.5A 3.8 MOHM
Κατεβάστε: 42212C.pdf
RFQ
4220PA51G01931
4220PA51G01931
Περιγραφή: GK NICU NRSG PU V0 REC
Κατεβάστε: 4220PA51G01931.pdf
RFQ
4221-3
Κατασκευαστές: API Delevan
Περιγραφή: FERRITE BEAD 42 OHM 2SMD 1LN