4220PA51H01200
Laird TechnologiesLaird Technologies
4220PA51H01200 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος GK NICU PTAFG PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 1.4220PA51H01200.pdf2.4220PA51H01200.pdf3.4220PA51H01200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
171 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4220PA51H01200 Κατασκευαστής Laird Technologies
Πλάτος 0.201" (5.10mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 12.000" (304.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.039" (1.00mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
42212C
42212C
Κατασκευαστές: Murata Power Solutions
Περιγραφή: FIXED IND 2.1UH 11.5A 3.8 MOHM
Σε απόθεμα: 87626 pcs
Κατεβάστε: 42212C.pdf
RFQ
4220PA51G04800
4220PA51G04800
Περιγραφή: GK NICU NRSG PU V0 REC
Σε απόθεμα: 12598 pcs
Κατεβάστε: 4220PA51G04800.pdf
RFQ
4221-1
Κατασκευαστές: API Delevan Inc.
Περιγραφή: FERRITE BEAD 47 OHM 2SMD 1LN
Κατεβάστε:
4220PA51H09600
4220PA51H09600
Κατεβάστε: 4220PA51H09600.pdf
4221-3
Κατασκευαστές: API Delevan
Περιγραφή: FERRITE BEAD 42 OHM 2SMD 1LN