4202PA51G01689
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU NRSG PU V0 DSH
Φύλλα δεδομένων: 4202PA51G01689.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
93 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4202PA51G01689 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 27994 pcs Φύλλο δεδομένων 4202PA51G01689.pdf
Πλάτος 0.252" (6.40mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα D-Shape Σειρά -
Μήκος 16.890" (429.01mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.118" (3.00mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive