4202PA51G00717
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU NRSG PU V0 DSH
Φύλλα δεδομένων: 4202PA51G00717.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
228 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4202PA51G00717 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 69791 pcs Φύλλο δεδομένων 4202PA51G00717.pdf
Πλάτος 0.252" (6.40mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα D-Shape Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 7.170" (182.12mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.118" (3.00mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive