4181PA51H01200
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Φύλλα δεδομένων: 1.4181PA51H01200.pdf2.4181PA51H01200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
114 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4181PA51H01200 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 29167 pcs Φύλλο δεδομένων 1.4181PA51H01200.pdf2.4181PA51H01200.pdf
Πλάτος 0.394" (10.00mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα D-Shape Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 12.000" (304.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.079" (2.00mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive