4181AG51K01190
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU NRS PU V0 DSH
Φύλλα δεδομένων: 4181AG51K01190.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
86 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4181AG51K01190 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 23247 pcs Φύλλο δεδομένων 4181AG51K01190.pdf
Πλάτος 0.394" (10.00mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα D-Shape Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 11.900" (302.26mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.079" (2.00mm) Μέθοδος συνημμένο -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
4181PA51H01200
4181PA51H01200
Περιγραφή: GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Σε απόθεμα: 29167 pcs
Κατεβάστε: 4181PA51H01200.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CONN RCPT
Σε απόθεμα: 4892 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
4181PA51G09600
4181PA51G09600
Περιγραφή: GK NICU NRSG PU V0 DSH
Κατεβάστε: 4181PA51G09600.pdf
Κατασκευαστές: Wurth Electronics
Περιγραφή: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Κατεβάστε:
Κατεβάστε: 4181PA51G01460.pdf
Περιγραφή: GASKT FAB/FOAM 10X457.2MM DSHAPE