28L0138-80R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
28L0138-80R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 86 OHM AXIAL 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.28L0138-80R-10.pdf2.28L0138-80R-10.pdf3.28L0138-80R-10.pdf4.28L0138-80R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4500 pcs
9000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 28L0138-80R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 86 OHM AXIAL 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" Dia x 0.206" L (3.51mm x 5.23mm) Σειρά 28
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 240-2513-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 86 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) -
Τύπος φίλτρου - Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 10 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 5A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MMZ2012R102AT000
MMZ2012R102AT000
Κατασκευαστές: TDK Corporation
Περιγραφή: FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Κατεβάστε: MMZ2012R102AT000.pdf
RFQ
28L0138-70R-10
28L0138-70R-10
Περιγραφή: FERRITE BEAD 220 OHM AXIAL 1LN
Κατεβάστε: 28L0138-70R-10.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Wurth Electronics
Περιγραφή: FERRITE BEAD 180 OHM 0603 1LN