28L0138-40R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
28L0138-40R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 135 OHM AXIAL 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.28L0138-40R-10.pdf2.28L0138-40R-10.pdf3.28L0138-40R-10.pdf4.28L0138-40R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 28L0138-40R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 135 OHM AXIAL 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" Dia x 0.350" L (3.51mm x 8.89mm) Σειρά 28
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 240-2439-1
28L013840R10
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 135 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) -
Τύπος φίλτρου - Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 10 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 5A