HDGD58-26
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: HDGD58-26
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 5.8GHZ GRID N FEM BRKT MT
Φύλλα δεδομένων: HDGD58-26.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HDGD58-26
Αριθμός εξαρτήματος HDGD58-26 Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 5.8GHZ GRID N FEM BRKT MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1100 pcs Φύλλο δεδομένων HDGD58-26.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, N Female
Σειρά HD επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 100W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Bracket Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 24.000" (609.60mm)
Κέρδος 26dBi Εύρος συχνότητας 5.725GHz ~ 5.85GHz
Συχνότητα ομάδας SHF (f > 4 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 5.8GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 5.8GHz WiMax™, WLAN Parabolic Grid RF Antenna 5.725GHz ~ 5.85GHz 26dBi Connector, N Female Bracket Mount