HDGD53-25
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: HDGD53-25
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 5.3GHZ GRID N FEM BRKT MT
Φύλλα δεδομένων: HDGD53-25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HDGD53-25
Αριθμός εξαρτήματος HDGD53-25 Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 5.3GHZ GRID N FEM BRKT MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1293 pcs Φύλλο δεδομένων HDGD53-25.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, N Female
Σειρά HD επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 100W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Bracket Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 24.000" (609.60mm)
Κέρδος 25dBi Εύρος συχνότητας 5.15GHz ~ 5.35GHz
Συχνότητα ομάδας SHF (f > 4 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 5.3GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 5.3GHz WiMax™, WLAN Parabolic Grid RF Antenna 5.15GHz ~ 5.35GHz 25dBi Connector, N Female Bracket Mount