EXH155MX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXH155MX
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 155MHZ WHIP STR MX CONN
Φύλλα δεδομένων: 1.EXH155MX.pdf2.EXH155MX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXH155MX
Αριθμός εξαρτήματος EXH155MX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 155MHZ WHIP STR MX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5553 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXH155MX.pdf2.EXH155MX.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, MX
Σειρά EXH επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 10.500" (266.70mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 150MHz ~ 160MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 155MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 155MHz Whip, Straight RF Antenna 150MHz ~ 160MHz Connector, MX Connector Mount
εφαρμογές - κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EXH155MD
EXH155MD
Περιγραφή: RF ANT 155MHZ WHIP STR MD CONN
Σε απόθεμα: 6294 pcs
Κατεβάστε: EXH155MD.pdf
RFQ
EXH155SFK
EXH155SFK
Περιγραφή: RF ANT 155MHZ WHIP STR SFK CONN
Σε απόθεμα: 6134 pcs
Κατεβάστε: EXH155SFK.pdf
RFQ
EXH155MXI
EXH155MXI
Περιγραφή: RF ANT 155MHZ WHIP STR MXI CONN