EXH155MD
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXH155MD
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 155MHZ WHIP STR MD CONN
Φύλλα δεδομένων: 1.EXH155MD.pdf2.EXH155MD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXH155MD
Αριθμός εξαρτήματος EXH155MD Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 155MHZ WHIP STR MD CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6294 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXH155MD.pdf2.EXH155MD.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, MD
Σειρά EXH επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 10.500" (266.70mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 150MHz ~ 160MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 155MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 155MHz Whip, Straight RF Antenna 150MHz ~ 160MHz Connector, MD Connector Mount