EXC902SM
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
EXC902SM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC902SM
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 931MHZ WHIP STR SMA MALE
Φύλλα δεδομένων: 1.EXC902SM.pdf2.EXC902SM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC902SM
Αριθμός εξαρτήματος EXC902SM Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 931MHZ WHIP STR SMA MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14929 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXC902SM.pdf2.EXC902SM.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SMA Male
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 994-1227
EXC902SM-ND
Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 3.650" (92.71mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 902MHz ~ 960MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 931MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 931MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 902MHz ~ 960MHz Connector, SMA Male Connector Mount εφαρμογές Bluetooth, Wi-Fi