EXC902SFU
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC902SFU
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 931MHZ WHIP STR SFU CONN
Φύλλα δεδομένων: 1.EXC902SFU.pdf2.EXC902SFU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC902SFU
Αριθμός εξαρτήματος EXC902SFU Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 931MHZ WHIP STR SFU CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6885 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXC902SFU.pdf2.EXC902SFU.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SFU
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 3.650" (92.71mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 902MHz ~ 960MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 931MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 931MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 902MHz ~ 960MHz Connector, SFU Connector Mount