EXC806BN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC806BN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 836MHZ WHIP STR BNC MALE
Φύλλα δεδομένων: 1.EXC806BN.pdf2.EXC806BN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC806BN
Αριθμός εξαρτήματος EXC806BN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 836MHZ WHIP STR BNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6540 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXC806BN.pdf2.EXC806BN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, BNC Male
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 4.600" (116.84mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 806MHz ~ 866MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 836MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 836MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 806MHz ~ 866MHz Connector, BNC Male Connector Mount