EXC470TN
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC470TN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 491MHZ WHIP STR TNC MALE
Φύλλα δεδομένων: 1.EXC470TN.pdf2.EXC470TN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC470TN
Αριθμός εξαρτήματος EXC470TN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 491MHZ WHIP STR TNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5217 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXC470TN.pdf2.EXC470TN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, TNC Male
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 6.700" (170.18mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 470MHz ~ 512MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 491MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 491MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 470MHz ~ 512MHz Connector, TNC Male Connector Mount