EXC450SM
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC450SM
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 460MHZ WHIP STR SMA MALE
Φύλλα δεδομένων: 1.EXC450SM.pdf2.EXC450SM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC450SM
Αριθμός εξαρτήματος EXC450SM Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 460MHZ WHIP STR SMA MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4945 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXC450SM.pdf2.EXC450SM.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SMA Male
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 6.900" (175.26mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 450MHz ~ 470MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 460MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 460MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 450MHz ~ 470MHz Connector, SMA Male Connector Mount