EXC450SFJ
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC450SFJ
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 460MHZ WHIP STR SFJ CONN
Φύλλα δεδομένων: 1.EXC450SFJ.pdf2.EXC450SFJ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC450SFJ
Αριθμός εξαρτήματος EXC450SFJ Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 460MHZ WHIP STR SFJ CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9001 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXC450SFJ.pdf2.EXC450SFJ.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SFJ
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 6.900" (175.26mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 450MHz ~ 470MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 460MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 460MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 450MHz ~ 470MHz Connector, SFJ Connector Mount
εφαρμογές Bluetooth, Wi-Fi κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EXC450SF
EXC450SF
Περιγραφή: RF ANT 460MHZ WHIP STR SF CONN