EXC422MX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC422MX
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 422MHZ WHIP STR MX CONN
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC422MX
Αριθμός εξαρτήματος EXC422MX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 422MHZ WHIP STR MX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9491 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR 1.5 Λήξη Connector, MX
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 7.000" (177.80mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας - Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 422MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 422MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna Connector, MX Connector Mount εφαρμογές Bluetooth, Wi-Fi