EXC420SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC420SF
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 435MHZ WHIP STR SF CONN
Φύλλα δεδομένων: 1.EXC420SF.pdf2.EXC420SF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC420SF
Αριθμός εξαρτήματος EXC420SF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 435MHZ WHIP STR SF CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5700 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXC420SF.pdf2.EXC420SF.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SF
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 7.000" (177.80mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 420MHz ~ 450MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 435MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 435MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 420MHz ~ 450MHz Connector, SF Connector Mount