EXB450MX
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXB450MX
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 460MHZ WHIP STR MX CONN
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB450MX
Αριθμός εξαρτήματος EXB450MX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 460MHZ WHIP STR MX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8330 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR 1.5 Λήξη Connector, MX
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) - Κέρδος 0dBi
Εύρος συχνότητας 450MHz ~ 470MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 460MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 460MHz Whip, Straight RF Antenna 450MHz ~ 470MHz 0dBi Connector, MX Connector Mount εφαρμογές -