EXB450BN
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXB450BN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 460MHZ WHIP STR BN CONN
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB450BN
Αριθμός εξαρτήματος EXB450BN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 460MHZ WHIP STR BN CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9633 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR 1.5 Λήξη Connector, BN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) - Κέρδος 0dBi
Εύρος συχνότητας 450MHz ~ 470MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 460MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 460MHz Whip, Straight RF Antenna 450MHz ~ 470MHz 0dBi Connector, BN Connector Mount εφαρμογές -