EXB164SM
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXB164SM
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 169MHZ WHIP STR SMA MALE
Φύλλα δεδομένων: EXB164SM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB164SM
Αριθμός εξαρτήματος EXB164SM Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 169MHZ WHIP STR SMA MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6478 pcs Φύλλο δεδομένων EXB164SM.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SMA Male
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 6.000" (152.40mm) Κέρδος 0dBi
Εύρος συχνότητας 164MHz ~ 174MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 169MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 169MHz Whip, Straight RF Antenna 164MHz ~ 174MHz 0dBi Connector, SMA Male Connector Mount εφαρμογές -