EXB164MX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXB164MX
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 169MHZ WHIP STR MX CONN
Φύλλα δεδομένων: EXB164MX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB164MX
Αριθμός εξαρτήματος EXB164MX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 169MHZ WHIP STR MX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8303 pcs Φύλλο δεδομένων EXB164MX.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, MX
Σειρά EXB επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 6.000" (152.40mm) Κέρδος 0dBi
Εύρος συχνότητας 164MHz ~ 174MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 169MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 169MHz Whip, Straight RF Antenna 164MHz ~ 174MHz 0dBi Connector, MX Connector Mount εφαρμογές -