PAB.M0.4NL.AC52NZ
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: PAB.M0.4NL.AC52NZ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PAB.M0.4NL.AC52NZ Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5781 pcs Φύλλο δεδομένων PAB.M0.4NL.AC52NZ.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή M04 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Σειρά 1P
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 150°C Αριθμός θέσεων 4
στερέωσης Τύπος Push-Pull, Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 8A Επικοινωνία Υλικό -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Black
καλώδιο Εγκαίνια 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Polysulfone (PSU)