PAB.M0.4NL.AC39NZ
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: PAB.M0.4NL.AC39NZ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PAB.M0.4NL.AC39NZ Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4257 pcs Φύλλο δεδομένων PAB.M0.4NL.AC39NZ.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή M04 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Σειρά 1P
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 150°C Αριθμός θέσεων 4
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull, Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 8A Επικοινωνία Υλικό -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Black
καλώδιο Εγκαίνια 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Polysulfone (PSU)