FGG.3B.330.CNAD10Z
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: FGG.3B.330.CNAD10Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FGG.3B.330.CNAD10Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5569 pcs Φύλλο δεδομένων FGG.3B.330.CNAD10Z.pdf
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 30
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.5A Επικοινωνία Υλικό Brass
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome