FGG.3B.330.CNAD10
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: FGG.3B.330.CNAD10.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FGG.3B.330.CNAD10 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5334 pcs Φύλλο δεδομένων FGG.3B.330.CNAD10.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 330 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Σειρά 3B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός θέσεων 30
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-2
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.5A Επικοινωνία Υλικό Brass
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FGG.3B.330.CNAD10Z
FGG.3B.330.CNAD10Z