FFA.1E.250.CLAC50Z
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER
Φύλλα δεδομένων: 1.FFA.1E.250.CLAC50Z.pdf2.FFA.1E.250.CLAC50Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FFA.1E.250.CLAC50Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4445 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FFA.1E.250.CLAC50Z.pdf2.FFA.1E.250.CLAC50Z.pdf
Τερματισμός ασπίδας Clamp Σειρά 1E
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός Λιμένων 1 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 1000 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Απώλεια εισαγωγής - Προστασία Ingress IP68 - Dust Tight, Waterproof
περιλαμβάνει - Αντίσταση 50 Ohm
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull διηλεκτρικό υλικό Polyetheretherketone (PEEK)
Λεπτομερής περιγραφή Coaxial Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder Καταγγελία Επικοινωνία Solder
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pin Στυλ Connector Coaxial
Επίστρωση επαφής στο κέντρο Gold Κέντρο υλικού επαφής Brass
Ομάδα καλώδιο RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B Υλικό σώματος Brass