FFA.1E.250.CLAC50D
LEMOLEMO
LEMO
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LEMO
Περιγραφή προϊόντος CONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER
Φύλλα δεδομένων: FFA.1E.250.CLAC50D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FFA.1E.250.CLAC50D Κατασκευαστής LEMO
Διαθέσιμη ποσότητα 4037 pcs Φύλλο δεδομένων FFA.1E.250.CLAC50D.pdf
Τερματισμός ασπίδας Clamp Σειρά 1E
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος 1000
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής -
Προστασία Ingress IP68 - Dust Tight, Waterproof περιλαμβάνει -
Αντίσταση 50 Ohm στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
διηλεκτρικό υλικό Polyetheretherketone (PEEK) Λεπτομερής περιγραφή Coaxial Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
Καταγγελία Επικοινωνία Solder Τύπος υποδοχής Plug, Male Pin
Στυλ Connector Coaxial Επίστρωση επαφής στο κέντρο Gold
Κέντρο υλικού επαφής Brass Ομάδα καλώδιο RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B