RD3S075CNTL1
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RD3S075CNTL1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος NCH 190V 7.5A POWER MOSFET
Φύλλα δεδομένων: RD3S075CNTL1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RD3S075CNTL1
Αριθμός εξαρτήματος RD3S075CNTL1 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή NCH 190V 7.5A POWER MOSFET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71467 pcs Φύλλο δεδομένων RD3S075CNTL1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 336 mOhm @ 3.8A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 52W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Αλλα ονόματα RD3S075CNTL1TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1100pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 30nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 190V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 190V 7.5A (Tc) 52W (Tc) Surface Mount TO-252
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 7.5A (Tc)