RD3P175SNTL1
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RD3P175SNTL1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος NCH 100V 17.5A POWER MOSFET
Φύλλα δεδομένων: RD3P175SNTL1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RD3P175SNTL1
Αριθμός εξαρτήματος RD3P175SNTL1 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή NCH 100V 17.5A POWER MOSFET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84490 pcs Φύλλο δεδομένων RD3P175SNTL1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 105 mOhm @ 8.8A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 20W (Tc) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Αλλα ονόματα RD3P175SNTL1CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 950pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 24nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 17.5A (Ta) 20W (Tc) Surface Mount TO-252
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 17.5A (Ta)