MTZJT-727.5B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-727.5B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 7.5V 500MW DO34
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MTZJT-727.5B
Αριθμός εξαρτήματος MTZJT-727.5B Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 7.5V 500MW DO34 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6014 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Ανοχή ±3%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MSD Σειρά -
Ισχύς - Max 500mW Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AG, DO-34, Axial Αλλα ονόματα MTZJT727.5B
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 20 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 7.5V 500mW ±3% Through Hole MSD
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500nA @ 4V