MTZJT-726.8C
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-726.8C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 6.8V 500MW DO34
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MTZJT-726.8C
Αριθμός εξαρτήματος MTZJT-726.8C Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 6.8V 500MW DO34 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5568 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Ανοχή ±3%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MSD Σειρά -
Ισχύς - Max 500mW Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AG, DO-34, Axial Αλλα ονόματα MTZJT726.8C
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 20 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 6.8V 500mW ±3% Through Hole MSD
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2µA @ 3.5V