MCR25JZHFSR091
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR25JZHFSR091 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES 0.091 OHM 1% 1/2W 1210
Φύλλα δεδομένων: MCR25JZHFSR091.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCR25JZHFSR091 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES 0.091 OHM 1% 1/2W 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5498 pcs Φύλλο δεδομένων MCR25JZHFSR091.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +600ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά MCR Λειτουργία του πίνακα 91 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα RHM.091TCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 91 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film