MCR25JZHFSR056
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR25JZHFSR056 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES 0.056 OHM 1% 1/2W 1210
Φύλλα δεδομένων: MCR25JZHFSR056.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCR25JZHFSR056 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES 0.056 OHM 1% 1/2W 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5939 pcs Φύλλο δεδομένων MCR25JZHFSR056.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +600ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά MCR Λειτουργία του πίνακα 56 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα RHM.056TTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 56 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film