KDZLVTFTR56
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZLVTFTR56 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 56V 1W SOD123FL
Φύλλα δεδομένων: 1.KDZLVTFTR56.pdf2.KDZLVTFTR56.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KDZLVTFTR56
Αριθμός εξαρτήματος KDZLVTFTR56 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 56V 1W SOD123FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 349461 pcs Φύλλο δεδομένων 1.KDZLVTFTR56.pdf2.KDZLVTFTR56.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 56V Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123FL Σειρά Automotive, AEC-Q101
Ισχύς - Max 1W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F Αλλα ονόματα KDZLVTFTR56CT
Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 56V 1W Surface Mount SOD-123FL Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 43V