KDZLVTFTR110
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZLVTFTR110 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 110V 1W SOD123FL
Φύλλα δεδομένων: 1.KDZLVTFTR110.pdf2.KDZLVTFTR110.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KDZLVTFTR110
Αριθμός εξαρτήματος KDZLVTFTR110 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 110V 1W SOD123FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 374332 pcs Φύλλο δεδομένων 1.KDZLVTFTR110.pdf2.KDZLVTFTR110.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 110V Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123FL Σειρά Automotive, AEC-Q101
Ισχύς - Max 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F Αλλα ονόματα KDZLVTFTR110TR
Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 110V 1W Surface Mount SOD-123FL Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 84V