BR25H020F-2LBH2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25H020F-2LBH2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 2K SPI 10MHZ 8SOP
Φύλλα δεδομένων: 1.BR25H020F-2LBH2.pdf2.BR25H020F-2LBH2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BR25H020F-2LBH2 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή IC EEPROM 2K SPI 10MHZ 8SOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 169893 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BR25H020F-2LBH2.pdf2.BR25H020F-2LBH2.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 4ms Τάσης - Προμήθεια 2.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOP
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) Αλλα ονόματα BR25H020F-2LBH2TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 2Kb (256 x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης EEPROM Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) SPI 10MHz 8-SOP
Συχνότητα ρολογιού 10MHz