BR25H010FJ-2CE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25H010FJ-2CE2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8SOPJ
Φύλλα δεδομένων: 1.BR25H010FJ-2CE2.pdf2.BR25H010FJ-2CE2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BR25H010FJ-2CE2 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8SOPJ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 173996 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BR25H010FJ-2CE2.pdf2.BR25H010FJ-2CE2.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 4ms Τάσης - Προμήθεια 2.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOP-J
Σειρά Automotive, AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα BR25H010FJ-2CE2TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 1Kb (128 x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης EEPROM Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 10MHz 8-SOP-J
Συχνότητα ρολογιού 10MHz