TCG121WXLPAPNN-AN20
Kyocera DisplayKyocera Display
TCG121WXLPAPNN-AN20 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Kyocera Display
Περιγραφή προϊόντος LCD MOD TFT 12.1" XGA TRANSMISS
Φύλλα δεδομένων: TCG121WXLPAPNN-AN20.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 354 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 354 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCG121WXLPAPNN-AN20 Κατασκευαστής Kyocera Display
Περιγραφή LCD MOD TFT 12.1" XGA TRANSMISS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 354 pcs Φύλλο δεδομένων TCG121WXLPAPNN-AN20.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 261.12mm W x 163.20mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Αλλα ονόματα 73-13886
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση LVDS
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 1280 x 800 (WXGA1) dot Pitch 0.07mm W x 0.20mm H
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 12.1" (307.34mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 12.1" (307.34mm) 1280 x 800 (WXGA1)