TCG121SVLPAAFA-AA20
Kyocera DisplayKyocera Display
TCG121SVLPAAFA-AA20 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Kyocera Display
Περιγραφή προϊόντος LCD TFT DISPLAY SVGA 12.1"
Φύλλα δεδομένων: TCG121SVLPAAFA-AA20.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 279 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 279 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCG121SVLPAAFA-AA20 Κατασκευαστής Kyocera Display
Περιγραφή LCD TFT DISPLAY SVGA 12.1" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 279 pcs Φύλλο δεδομένων TCG121SVLPAAFA-AA20.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 246.00mm W x 184.50mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση LVDS Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 800 x 600 (SVGA)
dot Pitch 0.10mm W x 0.31mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 12.1" (307.34mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 12.1" (307.34mm) 800 x 600 (SVGA) Οπίσθιο φωτισμό LED - White