0603Y0250333KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0250333KDR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 0603Y0250333KDR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603Y0250333KDR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 274292 pcs Φύλλο δεδομένων 0603Y0250333KDR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 0.033µF εφαρμογές High Reliability, Boardflex Sensitive