0603Y0250332MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0250332MXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3300PF 25V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.0603Y0250332MXR.pdf2.0603Y0250332MXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603Y0250332MXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 3300PF 25V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 504218 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0603Y0250332MXR.pdf2.0603Y0250332MXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3300pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 3300pF εφαρμογές High Reliability, Boardflex Sensitive