0505J0500101GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J0500101GQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0505
Φύλλα δεδομένων: 0505J0500101GQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0505J0500101GQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98138 pcs Φύλλο δεδομένων 0505J0500101GQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.050" (1.27mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1313 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
χωρητικότητα 100pF εφαρμογές General Purpose