0505J0500100GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J0500100GQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0505
Φύλλα δεδομένων: 0505J0500100GQT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0505J0500100GQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61169 pcs Φύλλο δεδομένων 0505J0500100GQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.050" (1.27mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1313 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
χωρητικότητα 10pF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0505J0500101GQT
0505J0500101GQT
Κατασκευαστές: Knowles Syfer
Περιγραφή: CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0505
Σε απόθεμα: 98138 pcs
Κατεβάστε: 0505J0500101GQT.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: 3.96 W/W CRIMP TERM